Eurovision Song Contest - Velká cena Eurovize (Eurosong)

SOUHRN - ESC 2009

Moderátoři


Moderátoři Eurovision Song Contest 2009

Moderátoři semifinálových večerů
Natalija Voďanova a Andrej Malachov


Moderátoři FINÁLE
Alsou a Ivan Urgant
Moderátoři semifinálových večerů


Natalija Voďanova, se narodila v Nižním Novgorodu. Modelkou je již od 16 let, kdy byla objevena jednou z místních agentur. Její modelingová kariéra je raketově poháněná - je jednou z nejznámějších a nejvyhledávanějších mezinárodních modelek. Je tváří mnoha módních značek, v roce 2002 se například stala tváří módní firmy Calvin Klein.
Natalija Voďanová

Andrej Malachov

Andrej Malachov se narodil 11. ledna 1972. V roce 1995 vystudoval Fakultu žurnalistiky na Moskevské státní univerzitě M. V. Lomonosova s vyznamenáním. Půl roku působil na stáži Michiganské státní university ve Spojených státech amerických. Během studia získal praxi v moskevských novinách "Moskva News", v oddělení kultury. Již několik let působí v televizní oblasti. Od září roku 2004 má novou talk-show na ruském Prvním kanálu.  Záliby: shromažďuje záznamy zpěvačky Niny Simone, chodí do posilovny, sbírá známky a v létě rád pěstuje balkónové květiny. Není ženatý.

 


Moderátoři FINÁLE

Alsou, celým jménem Alsou Ralifovna Abramova rozená Safina, se narodila 27. července 1983. Je jednou z nejpopulárnějších ruských zpěvaček. V roce 2000 zastupovala Rusko na Eurovision Song Contest, kde skončila na skvělém druhém místě s písní "Solo". Otec je ruský oligarcha (100. nejbohatší rus podle magazínu Forbes) a Matka je architektkou. Alsou má mladšího a staršího bratra.

 Alsou

Ivan UrgantIvan Urgant, velmi známý ruský herec a moderátor. Začal svou kariéru jako moderátor různých rozhlasových stanic, především v Petrohradě. Postupem času začal moderovat na různých TV kanálech (včetně místní MTV). V současné době moderuje například kuchařskou show "Smak" nebo "Kouzelný svět Walt Disney"  na místní MTV. V roce 2007 získal národní ocenění TEFI (televizního vysílání).Žádné komentáře